KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14033016
nr 1403 3016
Michail Sjevarjov
(f. 1958), Sverige
Blomsterstilleben. Signerad, akvarell. Motivet: 72x53, yttermått inklusive ram: 93x73 cm
Michail Sjevarjov, rysk-svensk bildkonstnär född 1958.
måndag 14 juni 2021
kl 19:17:56
Michail Sjevarjov
Läs mer om Michail Sjevarjov